حومه رفسنجان

ماجرای حضور گربه در بیمارستان رفسنجان چه بود؟

در پی انتشار کلیپی از حضور یک گربه در لابی بیمارستان علی‌ابن‌ابیطالب(ع) رفسنجان، مدیر این بیمارستان توضیحاتی به حومه رفسنجان ارائه کرد.
دکتر حمید حسنی در گفت و گو با رفسنجان اظهار کرد: باتوجه به انجام پروژه مقاوم‌سازی که در قسمت پائین بخش‌های بستری بیمارستان در حال انجام است و ناگزیر درب‌ها باز بوده، این گربه به لابی بیمارستان وارد شده که ارتباطی به داخل بیمارستان و بخش‌های بستری ندارد.
کد خبر: 2979
ماجرای حضور گربه در بیمارستان رفسنجان چه بود؟

ماجرای حضور گربه در بیماجرای حضور گربه در بیمارستان رفسنجان چه بود؟مارستان رفسنجان چه بود؟

وی انتشار ویدئویی از حضور گربه در بیمارستان را کم‌لطفی به کادر درمانی و خدمات این مرکز دانست و با اشاره به تمیزی کف و نظافت درون بیمارستان و بخش لابی، گفت: زمان ویدئو ساعت حدود چهار بامداد بوده و همان‌گونه که مشخص است کسی در لابی حضور ندارد اما با این حال یکی از پرسنل خدمات بیمارستان پشت سر کسی که این کلیپ را گرفته، این گربه را از راهروی لابی بیرون کرده است.

حسنی تصریح کرد: پروژه مقاوم‌سازی که در حال اجراست، سال‌ها مسکوت بود تا اکنون با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان انجام می‌شود، در زمان کار بنایی هم باز بودن درب‌ها ناگزیر است ضمن این‌که باز هم تأکید می‌کنم این حیوان به هیچ‌وجه داخل بیمارستان نیامده و در راهروی روبروی پروژه مقاوم‌سازی به لابی رفته که بلافاصله بیرون شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *